null

Muhasebe & Finans & Bilgi Sistemleri

Güçlü finansal yapısı, uzman personeliyle iş ortaklarımız ve müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
null

Satış & Pazarlama

Müşterilerimize periyodik ziyaretlerle soğuk ve sıcak satış yapmaktayız.
null

Depolama & Dağıtım

Ürünlerimizi hijyenik ortamda muhafaza ederek, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Organizasyon yapımız; Genel Müdür’e bağlı mali işler, idari işler, bilgi sistemleri ile soğuk ve sıcak operasyonlarından sorumlu Genel Müdür yardımcıları yönetiminde şube müdürlerine bağlı muhasebe & finans, satış & pazarlama ve depolama & dağıtım departmanlarından oluşur.

null

Merkez

Tüm organizasyonun yönetildiği  451 m² arazi üzerinde kurulu 6 kat  1.000 m² ofis alanından oluşan 11 kişinin 6 araç ile görev yaptığı merkez binamızda mali işler, idari işler, bilgi sistemleri ile soğuk ve sıcak operasyonlardan sorumlu genel müdür yardımcıları bulunmaktadır. Merkez binamız kısa ve uzun vadeli hedeflerimize uygun olarak günümüzün tüm teknolojik alt yapısıyla donatılmıştır.

OPERASYONLARIMIZ 6 ŞUBE MÜDÜRÜNE BAĞLI 14 YÖNETİCİ 15 ARAÇ İLE YÜRÜTÜLMEKTEDİR.

null

Muhasebe & Finans & Bilgi Sistemleri

Toplam 22 personelin istihdam edildiği, 16 binek aracın kullanıldığı departmanımızda faaliyet gösterdiğimiz sektörün gerektirdiği bütün yazılım ve donanıma sahip bilgi teknolojileri  kullanılmaktadır. Şubelerin operasyonel muhasebe ve finans işlemleri kendi bünyelerinde yapılmaktadır. Mali ve idari işler ile bilgi sistemleri merkez ofisten yönetilmektedir.

Bünyemizde geliştirdiğimiz SisteMRK yazılımı sayesinde, siparişin alınmasından müşteriye teslim edilmesine kadar tüm süreci kesintisiz, hatasız, hızlı ve izlenebilir şekilde  takibinin yanında  yapay zeka destekli veri analizini ve raporlamayı yapabilmekteyiz. İş ortaklarımızın kullandıkları web servisi tabanlı programlar ile SisteMRK gerçek zamanlı ve entegre çalışmaktadır.

null

Satış & Pazarlama

Bünyemizde istihdam edilen 38 soğuk satış, 101 sıcak satış ve 8 satış destek personelimiz ile kendimize ait 37 binek araç, 96 kamyonet kullanarak müşterilerimize periyodik ziyaretler   gerçekleştiriyoruz.

Soğuk Satış ekibimiz siparişleri dizüstü bilgisayar veya tabletlerle kendi yazılımız olan SisteMRK’yı kullanarak alır, siparişler gerçek zamanlı olarak şirketimize ulaşır ve hızlı bir şekilde sevkiyata hazır hale getirilir.

Sıcak Satış ekibimiz, düzenli ziyaretler ile müşterilerimizin ürün ihtiyaçlarının doğru ve hızlı bir şekilde tespitini yapıp, ürünlerin raflardaki bulunurluğunu sağlar.

2022 yılında faaliyet gösterdiğimiz 10 ilde yerel zincir, yerel market, bakkal, büfe, okul kantini, oteller, otel marketleri, veteriner, petshop ve toptancı olmak üzere toplamda 13.569 müşteriye ulaştık.

null

Depolama & Dağıtım

Depo ve Dağıtım departmanı 6 ana, 5 cep depoda toplam 53 personel ile hizmet vermektedir. Depolama alanımız; 26.700 m2 açık alan üzerine kurulu 17.899 m2 kapalı alan ve 1.475 m2 soğuk hava deposundan oluşmaktadır. 46 araç ile hijyenik koşullarda dağıtım yapmaktayız. Depolarımızda raf sistemi kurulu olup toplam palet kapasitemiz 8.100 adettir.

Depolara ürün giriş ve çıkışları, envanter sayımları barkod okuyuculu el terminalleri ile yapılmaktadır. Kendi yazılımımız olan SisteMRK içerisinde geliştirilen sevkiyat modülü ile sevk edilecek ürünlerin miktarları, hacim ve ağırlık kontrolleri yapılarak araçlarımız yüklenmektedir.